WhatsApp
Yükleniyor...

Toplu Sms

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Toplu Sms
Toplu Sms

Toplu Sms

Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, mesaj ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bizim SMS, bir bilgisayar programı aracılığı ile bir GSM operatörü altyapısı kullanılarak, hazırladığınız bir mesajın aynı anda binler hatta on binlerce kişiye iletilmesini mümkün kılan bir servistir. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir.  Toplu mesaj, kurumlar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamakta. Bizim SMS aracılığı ile hızlı, kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak kurumsal mesaj iletişim çözümleri bulabilirsiniz. Bizim SMS ürünleri tüm kurumsal mesaj ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılar, size uçtan uca ve entegre çözümler sunar.

Toplu SMS ile Neler Yapılabilir

Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını yaparken de yine toplu mesaj ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır. Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandırdığı bu yeni imkâna hemen adapte olmuştur ve artık müşterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediği mesajı toplu mesaj ile ileterek daha kolay haberleşmeyi sağlamaktadır.

Müşteri Kalitesi

Tüm müşterilerine on binlerce mesaj trafiğine alt yapı sağlayan Bizim SMS, müşteri memnuniyeti odaklıdır ve işinize değer yaratmak için çalışmaktadır. Yüksek yazılım gücü ve müşteri hizmetlerimiz ile kurumunuzun ihtiyaçlarını çözmek için yanınızdadır. Bizim SMS sitesi aracılığı ile personelinize, müşterilerinize, üyelerinize, öğrencilerinize vb. listelerinize haber vermek istediğiniz her konuyu SMS olarak gönderebilirsiniz. Bizim SMS firmasının  amacı toplu mesajı kullanan bütün kitleye en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermektir.